GÜNDEM

Konular

Bu konuları takip ediyor, sizlerle paylaşıyor ve canlı yayınlarımızda konuları yorumluyoruz.

Sarıkamış'ta ingiliz bayraklı bir bakan!

08.01.2017 / Konular / Radyo Tucu / 2817 hits

Sarıkamış şehitlerini anmak için düzenlenen yürüyüşte İngiliz bayraklı bakan skandalı yaşandı. Ulaştırma, denizcilik ve haberleşme Bakanı Ahmet Arslan etkinliğe İngiltere bayraklı mont ile katıldı.

Devamı

Okutan: "Yeni sistem seçilmiş diktatörlüktür!"

08.01.2017 / Konular / Radyo Tucu / 2443 hits

MHP Isparta Milletvekili Nuri Okutan, meclisteki milletvekillerine 'başkanlık sistemi' ile ilgili düşüncelerini içeren bir mektup gönderdi. Okutan, "Bize göre bu yeni sistemin ardı parti devletidir ve nihayetinde seçilmiş diktatörlüktür" dedi. Milliyetçi Hareket Partisi Isparta Milletvekili Nuri Okutan, mecliste bulunan milletvekillerine 'başkanlık sistemi' ile ilgili düşüncelerini içeren bir mektup gönderdi. Türkiye'nin bir beka sorunu ile karşı karşıya iken sistem değişikliğine gitmesinin bedelinin ağır olacağını söyleyen Okutan, meclise sunulan yeni anayasayla ilgili şu ifadeleri kullandı: "Bize göre bu yeni sistemin ardı parti devletidir ve nihayetinde seçilmiş diktatörlüktür" İşte Okutan'ın mektubundan satır başları: 

Devamı

Müyesser Yıldız: 4 Kasım’da internet aslında neden kesildi

11.11.2016 / Konular / Radyo Tucu / 2701 hits

Okuduklarınıza inanamayacaksınız...

Genelkurmay Başkanlığı'nın dün Büyük Önder ve ebedi Başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümü münasebetiyle Anıtkabir'de gerçekleştirmeyi planlayıp, son anda iptal ettiği “Ata'nın Huzurunda Ordu-Millet El Ele” başlıklı “balon uçurma” etkinliğini yazacağım.

Öncesinde, “devletin ne hallere düştüğü, nasıl yönetildiğine” dair bir fikir vermesi için bazı notları paylaşmak istiyorum.

Devamı

Ömer F.Eminağaoğlu. Balon Anıtkabir'de patladı!

10.11.2016 / Konular / Radyo Tucu / 2948 hits

10 Kasım'da halk Atasına ve Cumhuriyete sahip çıktı.

Genelkurmay Başkanlığı ise hükümetle beraber balon patlattı!..

Genelkurmay Başkanlığı, Anıtkabir'de 10 Kasım günü saat 15.00'te yapacağı "ordu millet el ele" etkinliğini iptal etti.

Devamı