AĞAÇ!

Dalları

Kitapları ve okumayı sevmeyen bir millet olarak, kitapların aslında ağaçlardan olduğunu bilmek bir mucizedir.Biz mucizelere inanıyoruz.

Zira...

... Kitapsız yaşamak kör, sağır, dilsiz yaşamaktır.  Mustafa Kemal ATATÜRK

DIŞA BAĞLANMA SÜRECİ !! / Ebru Oğuzhan Yeter

08.01.2017 / Dalları / Radyo Tucu / 2244 hits

Ülkemizin bugününü anlamak için dün neler yaşandığını, hangi aşamalardan, zorluklardan geçtiğini, ya da dışa bağlanırken ne için hangi sözlerin verildiğini, hangi anlaşmaların yapıldığını iyi bilmek gerekiyor. 

Bugün yaşadığımız hiç bir şey tesadüf ya da nedensiz değildir.  Ekonomik çöküntü, kültürel yozlaşma, ayrışma, bölünme ve kutuplaşmaların temelini iyi bilmek içimizde ki düşmanı iyi tespit etmemiz gerekiyor. Bunu öğrenmenin doğru yolu kaynaklarından, doğru bir Türkçe ile akıcı bir dille yazılan önemli kitapları okumak, okutmak ve paylaşmaktır.

Devamı

Bitmeyen Oyun - Türkiye'yi Bekleyen Tehlikeler

08.01.2017 / Dalları / Radyo Tucu / 1834 hits

Bitmeyen Oyun - Türkiye'yi Bekleyen Tehlikeler

Yazar: Metin Aydoğan

Yayınevi : Resse

Devamı

Mustafa Yıldırım - Sivil Örümceğin Ağında

15.11.2016 / Dalları / Radyo Tucu / 2246 hits

project democracy: şifre çözücü

Sivil Örümceğin Ağında

 

Kitap Hakkında:

ABD parti örgütleri, Quantum şirketi bankerleri (Temsilcileri George Soros), Alman, İngiliz, Fransız, Hollanda, Belçika siyasal partileri ve uluslararası şirketlere bağlı örgütlerden oluşan şebekenin çabalarıyla birçok ülkede kitleler eylemlere sürüklendiler. Bazen ülke bütçelerini de aşan paralarla kışkırtılan bu eylemlerle, tarihsel köklere dayanan içyapılar parçalandı; çok partili, ama güdümlü bir siyasal ortam oluştu. Ülkelerin doğal kaynakları, sanayileri, para piyasaları, bankerlerin ya da kartellerin eline geçti. NATO Genişletme Projesi uyarınca yeni üye ülkelerde üsler kuruldu; güvenlik kurumları ABD’nin emrine girdi.

Devamı

Sivil Örümceğin Ağında / Mustafa Yıldırım

15.11.2016 / Dalları / Radyo Tucu / 1862 hits

Sivil Örümceğin Ağında 

Ulus Dağı Yayınları

“ Mustafa Yıldırım, Türkiye`de tanıdığım en iyi ve gerçekçi araştırmacılardan biri. Onun Sivil Örümceğin Ağında kitabı, bugüne kadar okuduklarımın en muhteşemi idi. Ülkemizi sarmala alan iç ve dış güçler o kitapta belgeleriyle anlatılmıştı.”  Emin Çölaşan, Sözcü, 2 Ocak 2011

Devamı